וורלד 8 – מה זה ולמה משתלם לנו לקנות אותו?

במהלך השנים, חלו שינויים מרחיקי לכת בכל מה שקשור ליכולת שלנו לשוחח עם אנשים בישראל, כאשר אנחנו נמצאים מעבר לים. נניח ורצינו לעשות שיחות עם בני משפחה, חברים או גורמים אחרים. האבולוציה שחלה בתחום היא עצומה והפכה את האפשרות לנהל שיחות, להרבה יותר פשוטה, זמינה וזולה. 

בתחילה היו צריכים לחפש טלפונים ציבוריים או לדבר דרך הטלפון במלון או במקומות אחרים שאיפשרו לנו. אחר כך יכולנו להשתמש בתוכנות ואמצעים לשיחות דרך האינטרנט, בהמשך יכולנו לקחת איתנו פלאפון ולנהל שיחות באמצעות חבילות מיוחדות שהיו באפשרותנו לרכוש דרך חברות הסלולר בהן אנחנו מנויים. 

היום אנחנו נמצאים בשלב הבא של האבולוציה. מדובר בשלב בו אנחנו יכולים לרכוש כרטיס סים מיוחד המאפשר לנו להוציא שיחות בצורה זולה, להטעין את הכרטיס בכל עת שנרצה, וכן להשתמש באותו כרטיס גם בנסיעות הבאות שלנו ואף להעביר אותו אל בני משפחה אחרים אם נרצה בכך. זה הרעיון של כרטיס סים לחו"ל וורלד 8

מה זה וכיצד הוא משרת אותנו?

כרטיס סים וורלד 8 הוא כרטיס אשר ניתן לרכוש בדואר ישראל ובנקודות מכירה שונות, כולל אתרי אינטרנט. אנחנו יכולים להשתמש בו לצורך הוצאת שיחות והודעות, אנחנו יכולים להטעין אותו על פי כמות מסוימת של שיחות וכן יש לנו אפשרות להעביר אותו מאחד לשני, להשתמש בו בנסיעות עתידיות וכל זה מבלי לשלם דמי מנוי. 

כרטיס סים וורלד 8 מציע אופציה הרבה יותר זולה ופשוטה, אשר יכולה להקל עלינו בכל מה שקשור לעלויות ולשיחות. זה יכול לחסוך לנו טרחה, ולאפשר לנו ליהנות מהוצאות הרבה יותר נמוכות בכל פעם כשאנחנו רוצים להוציא שיחות או הודעות, בין אם זה לגורמים בישראל או בחו"ל.